Internet miejsce dla nieśmiałych

Kolejna randka należy do tych nieudanych? Dziewczyna, z którą chciałeś porozmawiać w klubie odwróciła się, kiedy tylko Cię zobaczyła? Zawsze chodzisz jak cień, za to Twoimi kolegami, których przebojowość i pewność siebie wprawia Cię w osłupienie?


To oczywiste, że zaczynasz tracić cierpliwość i stajesz się coraz bardziej zdołowany. Każdy z nas podbudowuje swoje ego, jeżeli to, co zaplanował zyskuje czyjąś aprobatę. Sfera uczuciowa jest o tyle trudnym zagadnieniem, że nieśmiali ludzi bardzo często raz zranieni, nie potrafią się w niej odnaleźć.
Nic dziwnego, jeżeli za każdym razem, kiedy chcesz osiągnąć chociaż małe osiągnięcie czujesz, jakby kubeł zimnej wody wylano na Twoją głowę i nie pozostaje Ci nic innego, jak zmienić swoje podejście, tzn. zrezygnować.


Nic bardziej mylnego! Nie poddaj się od razu, bez walki jeszcze nikt nie wygrał. Nie musisz od razu dochodzić do etapu, kiedy kobiety rzucają Ci się na szyję, ale małymi krokami na pewno osiągniesz swój zamierzony cel – przede wszystkim, przełamiesz swoją barierę nieśmiałości.
Internet, jako nieodłączne medium dzisiejszych czasów, pozwala na złamanie wszelkiego rodzaju utrudnień. Warto założyć konto najpierw na portalu internetowym, np. facebooku i porozmawiać ze znajomymi – płci przeciwnej. Wydaje się, że to niewiele, ale efekty będą naprawdę widoczne po niedługim czasie. Otwarcie się na drugą osobę i dzielenie się z nią swoimi doświadczeniami, przeżyciami, uczuciami, to naprawdę ogromne osiągnięcie dla kogoś, kto jeszcze niedawno bał się porozmawiać z inną osobą, niż ktoś z rodziny.


Kolejnym etapem może być zarejestrowanie się w portalu randkowym. Być może większość osób powie, że to już przeżytek, jednak prawa jest zupełnie inna. Bardzo dużo, zwłaszcza młodych ludzi, zakłada swoje konta w takich miejscach. Zapracowani, niemający czasu na poznawanie, ludzie korzystają z takich portali i w rezultacie ich ogromna ilość kończy swoją znajomość na ślubnym kobiercu.
Internet daje możliwość poznania drugiej osoby w szczery i niekoloryzowany sposób. Jeżeli zależy nam na poznaniu osoby, który spełni nasze marzenia i wizje o miłości, to nie ma co czekać!

Menu